Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 13 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 15:30 - 17:00
J15/17
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Søn 12 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Fre 10 Apr
kl 16:30 - 18:00
J 11/12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Fre 10 Apr
kl 15:00 - 16:30
J 15-16
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 17:30 - 19:00
G13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 16:30 - 17:30
G 10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 16:00 - 17:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 15:30 - 17:00
J 15-16
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 16:30 - 18:00
J 11-12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 15:30 - 16:30
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 18:30 - 20:00
G 13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 17:00 - 18:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 15:30 - 17:00
J15/17
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Søn 5 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Fre 3 Apr
kl 16:30 - 18:00
J 11/12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Fre 3 Apr
kl 15:00 - 16:30
J 15-16
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 17:30 - 19:00
G13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 16:30 - 17:30
G 10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Ons 1 Apr
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 1 Apr
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 1 Apr
kl 16:00 - 17:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Ons 1 Apr
kl 15:30 - 17:00
J 15-16
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tir 31 Mar
kl 16:30 - 18:00
J 11-12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tir 31 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tir 31 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tir 31 Mar
kl 15:30 - 16:30
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 18:30 - 20:00
G 13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 17:00 - 18:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 15:30 - 17:00
J15/17
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Søn 29 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Fre 27 Mar
kl 16:30 - 18:00
J 11/12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Fre 27 Mar
kl 15:00 - 16:30
J 15-16
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 26 Mar
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 26 Mar
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 26 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 26 Mar
kl 17:30 - 19:00
G13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 26 Mar
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 26 Mar
kl 16:30 - 17:30
G 10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 26 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 26 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Ons 25 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 25 Mar
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 25 Mar
kl 16:00 - 17:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Ons 25 Mar
kl 15:30 - 17:00
J 15-16
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tir 24 Mar
kl 16:30 - 18:00
J 11-12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tir 24 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tir 24 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tir 24 Mar
kl 15:30 - 16:30
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 18:30 - 20:00
G 13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 17:00 - 18:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 15:30 - 17:00
J15/17
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 23 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Søn 22 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Fre 20 Mar
kl 16:30 - 18:00
J 11/12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Fre 20 Mar
kl 15:00 - 16:30
J 15-16
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 19 Mar
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 19 Mar
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 19 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 19 Mar
kl 17:30 - 19:00
G13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 19 Mar
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 19 Mar
kl 16:30 - 17:30
G 10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 19 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 19 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Ons 18 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 18 Mar
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 18 Mar
kl 16:00 - 17:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Ons 18 Mar
kl 15:30 - 17:00
J 15-16
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tir 17 Mar
kl 16:30 - 18:00
J 11-12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tir 17 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tir 17 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tir 17 Mar
kl 15:30 - 16:30
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 16 Mar
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 16 Mar
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 16 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 16 Mar
kl 18:30 - 20:00
G 13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 16 Mar
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 16 Mar
kl 17:00 - 18:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 16 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 16 Mar
kl 15:30 - 17:00
J15/17
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 16 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Søn 15 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Fre 13 Mar
kl 16:30 - 18:00
J 11/12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Fre 13 Mar
kl 15:00 - 16:30
J 15-16
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 12 Mar
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 12 Mar
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 12 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 12 Mar
kl 17:30 - 19:00
G13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 12 Mar
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 12 Mar
kl 16:30 - 17:30
G 10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 12 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 12 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 16:00 - 17:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Ons 11 Mar
kl 15:30 - 17:00
J 15-16
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 16:30 - 18:00
J 11-12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 15:30 - 16:30
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tir 10 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 18:30 - 20:00
G 13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 17:00 - 18:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 15:30 - 17:00
J15/17
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 9 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Søn 8 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Fre 6 Mar
kl 16:30 - 18:00
J 11/12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Fre 6 Mar
kl 15:00 - 16:30
J 15-16
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 17:30 - 19:00
G13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 16:30 - 17:30
G 10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 5 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 16:00 - 17:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Ons 4 Mar
kl 15:30 - 17:00
J 15-16
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 16:30 - 18:00
J 11-12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 15:30 - 16:30
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tir 3 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 18:30 - 20:00
G 13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 17:00 - 18:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 15:30 - 17:00
J15/17
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 2 Mar
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Søn 1 Mar
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 16:30 - 18:00
J 11/12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Fre 28 Feb
kl 15:00 - 16:30
J 15-16
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 18:30 - 20:00
A-LAG H
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 17:30 - 19:00
G13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 16:30 - 17:30
G 10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tor 27 Feb
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 16:00 - 17:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Ons 26 Feb
kl 15:30 - 17:00
J 15-16
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 16:30 - 18:00
J 11-12
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 15:30 - 16:30
Mini
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Tir 25 Feb
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 20:00 - 21:30
6. DIV H
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 20:00 - 21:30
G 15-17
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:00
A-LAG Herre
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 18:30 - 20:00
G 13-14
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 17:00 - 18:30
Dame
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 17:00 - 18:30
G12/11/10
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 1  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 15:30 - 17:00
Mini
Kunstgras banedel 2  
  Les mer  
Man 24 Feb
kl 15:30 - 17:00
J15/17
Kunstgras banedel 3  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline